Máte dotaz? 📞 (+420) 725 379 417 (Po-Pá: 8:00-16:00)

Spectra-TECH CC1

Zařízení pro proplach topných a chladících okruhů

Připravili jsme si pro vás novinku Spectra-TECH CC1, ve spolupráci s našim partnerem FILTRATION TECHNOLOGY a uvádíme na trh mobilní zařízení, které je speciálně konstruované pro proplachování chladících nebo topných okruhů. Nejste si jistí zda je zařízení vhodné přímo pro vás?

Spectra-TECH CC1
Spectra-TECH CC1

Toto mobilní zařízení bylo zkonstruované primárně pro účelnou údržbu chladících nebo topných okruhů. Spectra-TECH CC1 je zařízení poháněné kvalitním vzduchovým čerpadlem, obsahuje dvě komory s přepínáním, což umožňuje účinné čištění a následné dočištění, neutralizaci nebo konzervaci v případě uskladnění formy. Zařízení je možné osadit i elektrickým čerpadlem s ohřevem.

Snadná manipulace

Svým rozměrem a velikostí nezabere moc místa, pomocí pojezdových koleček se zařízení stává nenáročné a jednoduché. Při převážení z jednoho místa na druhé vám postačí pouze paletové zařízení pro naložení a následného vyložení z auta.

A jaké čističe Vám doporučujeme?

Do zařízení Spectra-TECH CC1 speciálně pro formy, které jsou z různých druhů kovů, doporučujeme jemně alkalický čistič Spectra-CLEAN STW 255. Tento čistič je vhodný pro glycerinové i vodní okruhy. Doporučení ředění vodou 1:3, při mírném znečištění je možné vyšší ředění.

Pro čištění okruhů s plněných vodou a předpokladem velmi silných vápenných úsad doporučujeme produkt Spectra-CLEAN HTW 250. Jedná se o kyselý čistič vhodný primárně pro tyto účely. Po čištění kyselým čističem je vhodné provedení neutralizaci a dočištění produktem Spectra-CLEAN CTW 370.

Pro následné uskladnění formy je vhodné propláchnout po čištění pasivací Spectra-COR PA 750. Jedná se o mezioperační antikorozi, která pasivuje ocel a chrání ji proti korozi po dobu 3 měsíců. Při delší odstávce nebo posílání formy přes moře doporučujeme použití speciálních antikorozních prostředků (např. OKS 3600).

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, konzultaci nebo test? Neváhejte mě kontaktovat.

Ing. Jaroslav Vaněk

Specialista v oblasti moderní údržby