Máte dotaz? 📞 (+420) 725 379 417 (Po-Pá: 8:00-16:00)

SPETCRA | PF 2017

Ohlédnutí za rokem 2016

Važení přátelé a obchodní partneři,

přeji vám za celý tým společnosti SPECTRA pevné zdraví, radost ze života a mnoho osobních i pracovních úspěchů v následujícím roce.

Věřím, že navážeme na spolupráci, prohloubíme vzájemné vztahy a s úsměvem proplujeme všemi výzvami, které si na nás rok 2017 připraví.

Dovolte mi malé shrnutí roku 2016

Intenzivně pracujeme na lepší dostupnusti informací na webu. V první polovině roku jsme spustili novou doménu spectrachemie.cz, kterou jsme nahradili dlouhodobě zažitou spectrazlin.cz. Proč? Od roku 2012 sídlíme ve Vizovicích a chtěli jsme vám firmu SPECTRA přiblížit jako dodavate řešení v oblasti průmyslové chemie. Na konci roku jsme spustili produktový web okschemie.cz značky OKS. Doufám, že se vám bude hodit.

V dubnu jsme oslavili výročí 25 let od založení naší společnosti.

SPECTRA 25 let | PF 2017

Pro zpracovatele termoplastů nabízíme novou řadu speciálních maziv a další generaci čističů polymerních úsad. V květnu úspěšně proběhl odborný seminář (4. Technologický seminář – Plasty 2016) pro zpracovatele termoplastů.

SPECTRA Seminář LUSIN | PF 2017

V říjnu jsme se účastnili charitativního fotbalového turnaje pro Adélku. V novém roce budeme tuto milou rodinu podporovat i nadále účastí na turnaji, který je součástí akce Milión pro Adélku. Pokud byste se chtěli přidat, neváhejte prosím.

Fotbalový turnaj SPECTRA | PF 2017

V oblasti produktů pro výrobu polyuretanů intenzivně pracujeme na snižování emisí. V listopadu proběhl i první ročník semináře PUR 2016 zaměřený na snížení emisí ve výrobě polyuretanů.

SPECTRA Seminář PUR | PF 2017

Nadále přicházíme s novými speciálními produkty, jako jsou svařovací separacespeciální čisitiče na vodní bázi a obohacujeme jimi značku SPECTRA-SELECT.

Těším se na vás v roce 2017.

S přáním krásným Vánoc
Bc. Adam Peterka
Jednatel firmy SPECTRA spol. s r.o.