Upozornění: V období 20. 12. 2018 - 7. 1. 2019 budeme fungovat pouze v omezeném provozu a sklad bude z důvodu inventury uzavřen. Poslední expedice je možná nejpozději 20. 12. 2018. Plný provoz pak bude následovat od 8. 1. 2019.

Máte dotaz? 📞 (+420) 725 379 417 (Po-Pá: 8:00-16:00)

Zastoupení značky GasIQ

Firma GasIQ vstoupila na trh poměrně nedávno. Navazuje na dlouholetou tradici výroby regulačních ventilů značky Elga pro svařování, pájení, řezání a speciálních ventilů pro regulaci vzácných plynů používaných převážně ve farmacii. Mezi nejzajímavější produkty firmy GasIQ patří pokročilé regulační ventily s dvoustupňovou regulací nazvané Optimátory. Díky chytrému řešení, kvalitnímu návrhu a provedení se jedná o nejlepší redukční ventil na láhve nebo rozvody v poměru cena / výkon / životnost.

Logo GasIQ

Značka GasIQ

 • Založení
  Rok 2007, převzetí divize ventilů Elga.
 • Centrála
  Stenkullen, Švédsko
 • Výroba
  Stenkullen, Švédsko
 • Příslušnost
  Rok 2007, GasIQ AB
 • Certifikace
  ISO 9001 a ISO 14001

Historie značky GasIQ

Společnost GasIQ byla založena v únoru 2007 díky rozhodnutí o převzetí divize Elga AB (ITW) pro výrobu regulačních ventilů.

GasIQ je švédský výrobce zařízení pro plynové pájení, svařování, řezání a kontrolu plynů v ochranné atmosféře při svařování. Výrobky jsou prodávány pod obchodním názvem Elga.

Vývoj produktů GasIQ se provádí ve spolupráci s výrobou přímo v centrále firmy. Prioritou při návrhu je bezpečnost, efektivita, dlouhá životnost a ergonomický design.

Kvalita je začleněna ve všech provozech společnosti. GasIQ pracuje na neustálém zlepšování vnitřních procesů a produktů. Díky vlastnímu obrábění, montáži a projektování pod jednou střechou vám můžeme zaručit plnou kontrolu nad procesem vývoje od prvotního nápadu až po hotový výrobek. GasIQ má přísný program kontroly kvality, kde jsou všechny výrobky testovány před dodáním k zákazníkovi.