Máte dotaz? 📞 (+420) 725 379 417 (Po-Pá: 8:00-16:00)

Milión pro Adélku

Fotbalový turnaj „Milion pro Adélku“

Po roce znovu zahajujeme náročnou přípravu na fotbalový turnaj, který má zvednout morálku týmu SPECTRA a podpořit Adélku Petříkovou, mladou slečnu z Kvasic u Zlína, pro kterou se snaží spolek Srdce na pravém místě, z.s. (organizátor turnaje) splnit často i nemožné.

V letošním roce je cílem spolku pomoci Adélce, její mamince Broňce a bratrovi Tadeáškovi, splnit si sen o vlastním bydlení v Kroměříži. Adélka se narodila s poztižením mozku a její stav se díky podpoře spolku a dalších dobrých lidí, stále zlepšuje. Letos nastavený cíl je sice smělý, nicméně v žádném případě není nemožný, protože v České Republice žije spousta lidí, kteří jsou ochotni pomáhat druhým. Díky neúnavné práci se tak podařilo předsedovi spolku Jakubovi Kohoutkovi sehnat pro turnaj 20 týmů.

Milión pro Adélku

I my jsme se rozhodli do projektu „Milion pro Adélku“ zapojit. Turnaj se bude konat v hale Euronics ve Zlíně během čtyř termínů. Tým firmy SPECTRA se zúčastní v termínu 27. 5. 2017 od 09.00 ráno. Vítězové jednotlivých kol se utkají v závěrečném finále. Věříme v úspěch naší fotbalové party, krásu našich fanynek, sílu domáci slivovice a jsme pevně rozhodnuti zúčastnit se finále 24. 6. 2017.

V prvním ročníku turnaje jsme se ještě sehrávali, za to minulý rok se nám díky výbornému kolektivnímu výkonu (a částečně i díky neúčasti předloňského favorita) podařilo zvítězit.
 Tohoto vítěztví si sice ceníme, ale nejvíce nás potěšil úsměv Adélky a její rodiny. Doufáme, že díky letošní akci bude mít rodina Petříkových opět o něco příjemnější život.

Milión pro Adélku

Pokud vás zajímá Adélka a její příběh, najdete jej na internetových stránkách spolku Srdce na pravém místě. Můžete také přispět jakoukoliv částkou na transparentní účet spolku 2800727944 / 2010.

Další akce pro Adélku budou následovat během tohoto roku – chystá se orientační běh na Valašsku a koncert v Kongresovém centru ve Zlíně.

 Fanoušků není nikdy dost, přijdte nás podpořit! Slivovice bude dostatek!

Srdečně vás zve celý fotbalový tým firmy SPECTRA!